asd

Luksus ratastel: kus elegants kohtub jõudlusega

ME MÜÜME LUKSUSAUTOSID

Sirvige kõiki meie hetkel müügil olevaid autosid

Luksusautodele spetsialiseerunud silmapaistva ettevõttena oleme uhked, et suudame pakkuda võrratut elegantsi, keerukust ja ületamatuid sõidukogemusi nõudlikele klientidele, kes hindavad autotööstuse meisterlikkust.

MEIST

Rentige endale parim

Esmaklassilise luksusautode rendiettevõttena pakume silmapaitavat ning hoolikalt hooldatud sõidukite parki, mis võimaldab meie lugupeetud klientidel nautida küllust ning asuda teekonnale ülima stiili ja mugavusega.

Mikey Mark

Founder of CBE

MEIE TEENUSE VÕIMSUS

Avastage meie peamine eelis

Meie kui luksusautode rendiettevõtte peamine eelis seisneb meie pühendumises pakkuda mitte ainult tähelepanuväärset tippklassi sõidukite valikut, vaid ka sujuvat ja isikupärastatud kogemust, tagades, et iga klient saab laitmatut teenust, mis on kohandatud tema ainulaadsetele eelistustele, muutes oma rentimise. tõeliselt erakordne kogemus.

Luksusautod

Meie autokollektsioon esitleb suurepärast valikut ihaldatumaid luksussõidukeid, mis on hoolikalt kureeritud, et tabada autotööstuse tipptaseme olemust, pakkudes nõudlikele klientidele võrratut valikut, et täita nende soove rafineeritud elegantsi ja erutava jõudluse järele.

Madal hind

Kuigi meie pühendumus kompromissitule kvaliteedile ja võrratule luksusele jääb vankumatuks, tunneme uhkust konkurentsivõimeliste ja ahvatlevate hindade üle, tagades, et meie lugupeetud kliendid saavad nautida meie luksusautode rentimise ja müügi küllust, ilma et teeksime järeleandmisi oma eelarves või kasutajakogemuses.

Lihtne kasutajaliides

Meie täiustatud ja kasutajasõbralik broneerimissüsteem annab meie klientidele võimaluse broneerida oma unistuste luksusauto vaid mõne klõpsuga, pakkudes probleemivaba kogemust, mis säästab väärtuslikku aega ning tagab sujuva ja tõhusa protsessi valikust kinnitamiseni, võimaldades neil keskenduda nende eesseisvale erakordsele sõidukogemusele.

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Meie auto rentimine 3 lihtsa sammuga

Unistuste luksusauto rentimine on imelihtne meie kasutajasõbralikul veebisaidil, kus on tõhus broneerimisprotsess, mis tagab mugava ja stressivaba kogemuse.

Valige Auto

Valige meie suurepärasest autokollektsioonist oma ideaalne sõidukogemus.

Valige kuupäevad

Kinnitage oma broneering soovitud kuupäevaks.

Nautige sõitu

Võtke omaks valitud auto juhtimise põnevus ja luksus.

MIKS VALIDA CAR BOUTIQUE ESTONIA

Odavad hinnad kvaliteetsete autodega

Kogege parimat mõlemast maailmast meie ületamatu kombinatsiooniga taskukohastest hindadest ja tipptasemel luksusautodest, tagades, et saate nautida kvaliteedi ja luksuse tippu ilma panka rikkumata.

Erinevad automargid

Meie luksusautode kollektsioonis on mitmekesine valik mainekaid kaubamärke, mis pakuvad erakordset valikut erinevate eelistuste ja maitsete jaoks, tagades, et iga klient leiab endale sobivaima.

Rutiinne hooldus

Meie hoolika rutiinse hooldusprogrammiga võite olla kindlad, et iga meie autopargi sõiduk läbib regulaarset kontrolli ja hooldust, mis tagab optimaalse jõudluse ja töökindluse unustamatuks sõidukogemuseks.

Turvafunktsioonid

Teie ohutus on meie prioriteet. Meie luksusautod on varustatud tipptasemel turvafunktsioonidega, mis pakuvad teile meelerahu ja enesekindlust reisile asudes, teades, et teid kaitsevad arenenud tehnoloogiad ja tugevad turvameetmed.

MIDA ME PAKUME

Too oma auto meile komisjonimüüki!

Meie Detailing hooldus eksperdid viivad selle ideaalsesse seisukorda ja meie fotograafid teevad müügiks professionaalsed / parimad müügifotod.
Müügikuulutused Eesti ning suurimates välismaa portaalides.

Maakleri tasu vaid 3%

Renault Clio 2020 GPL Tce 100CV
City Car
Renault Clio 2020 GPL Tce 100CV
Starting from 50.00
Hyundai i10
City Car
Hyundai i10
Starting from 55.00
Alfa Romeo Giulietta
City Chic
Alfa Romeo Giulietta
Starting from 70.00

TUNNUSTUSED

Mida kliendid meie kohta räägivad

“Laitmatu segu luksusest ja teenindusest. Alates hetkest, mil ma oma unistuste auto broneerisin kuni selle tagastamiseni, oli kogu kogemus veatu. Nende tähelepanu detailidele, professionaalsus ja vapustav sõidukite valik ületasid mu ootusi. See on tõesti luksusautode rendi- ja müügifirma, kes teab, kuidas oma klientide soove rahuldada.”

Kontakt

Tel: +37253888007

Email: info@cbe.ee

Eesti. Tallinn
Reg. kood: 14195332
KMKR: EE102188888